Home / Kurioz / Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari (Video)
Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari (Video)

Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari (Video)

Vogëlushi i njohur vetëm si Blake, ka lindur në shtator të vitit të kaluar në Arizona të Shteteve të Bashkuara, me një problem në dëgjim.

Kur mbushi katër muaj, atij i janë vënë pajisjet e nevojshme në vesh, që i kanë mundësuar dëgjimin për herë të parë, .

Më poshtë mund të shihni reagimin mbresëlënës të tij, që qetësohet dhe ndalon së qari, sapo e dëgjoi zërin e nënës.

 

Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari (Video)
Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari (Video)

 

 

 

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje