Kurioz

Dedikimi prekës i Adrola Dushit për familjen e saj/ Foto

Modelja e famshme shqiptare, Adrola Dushi, është duke ndjekur momentalisht karrierën e saj të modelingut në SHBA.

Ajo shpeshherë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, ka treguar se një pjesë mjaft e rëndësishme e jetës së saj është edhe familja që ka.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Adrola ka bërë një dedikim prekës për familjen e saj, duke theksuar se ajo është gjëja më e shtrenjtë në botë.

“Në ditët më të errëta, kur ndjehem e papërshtatshme, e pavlerë dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe drejtoj kurorën”, ka shkruar Adrola.

Ne ditet me te erreta, kur ndjehem e papershtatshme, e pavlere dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe e drejtoj kuroren time.

Gepostet von Adrola Dushi am Donnerstag, 7. Juni 2018

The post Dedikimi prekës i Adrola Dushit për familjen e saj/ Foto appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Modelja e famshme shqiptare, Adrola Dushi, është duke ndjekur momentalisht karrierën e saj të modelingut në SHBA.

Rezultate imazhesh për adrola dushi

Rezultate imazhesh për adrola dushi

Ajo shpeshherë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, ka treguar se një pjesë mjaft e rëndësishme e jetës së saj është edhe familja që ka.

Imazh i ngjashëm

Imazh i ngjashëm

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Adrola ka bërë një dedikim prekës për familjen e saj, duke theksuar se ajo është gjëja më e shtrenjtë në botë.

“Në ditët më të errëta, kur ndjehem e papërshtatshme, e pavlerë dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe drejtoj kurorën”, ka shkruar Adrola.

Ne ditet me te erreta, kur ndjehem e papershtatshme, e pavlere dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe e drejtoj kuroren time.

❤

❤

Gepostet von Adrola Dushi am Donnerstag, 7. Juni 2018

The post Dedikimi prekës i Adrola Dushit për familjen e saj/ Foto appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dedikimi prekës i Adrola Dushit për familjen e saj/ Foto Dedikimi prekës i Adrola Dushit për familjen e saj/ FotoRating: 5.0
To Top