Home / Kurioz / Dashuria nuk njeh peshë, por kjo femër me shumë kg e pësoi keq pasi ia tregoi botës defektin e saj

Dashuria nuk njeh peshë, por kjo femër me shumë kg e pësoi keq pasi ia tregoi botës defektin e saj

Një grua, e cila realizoi një set të nxehtë fotografik me të sapo-fejuarin e saj, ka treguar se është shkarkuar nga puna e saj nga një bankë.

Stephanie dhe Arryn u fotografuan nga mikja e tyre Bria Terry, në fejesën e tyre.

Kur Terry, i postoi ato në Facebook, ato u shpërndanë më shumë se 85 mijë herë, si mbështetje për peshën e trupit.

Stephanie, nga Teksasi, SHBA, thotë se ajo nuk e pëlqente stomakun e saj, por tani e do trupin e saj, veçanërisht pas të gjitha reagimeve të pabesueshme që ajo ka pasur nga njerëzit kudo.

Por, gëzimi për fotografitë që morën një pritje kaq të mirë ka qenë i shkurtër pasi Stephanie pretendon se, pak pasi fotografitë shkuan virale, ajo humbi punën.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje