Home / Kurioz / Çunat nga Tirana ikin pa paguar, kamerieri i “degjeneron” keqazi
Çunat nga Tirana ikin pa paguar, kamerieri i “degjeneron” keqazi

Çunat nga Tirana ikin pa paguar, kamerieri i “degjeneron” keqazi

Mund të na ndodhë shpesh që të ngrihemi nga lokali ku kemi porositur, pa paguar.
Kjo mund të jetë si pasojë e harresës apo edhe e pakujdesisë.
Situata rëndohet edhe më shumë nëse ato që porositim kapin jo një faturë kafeje normale.
Një rast i ngjashëm ka ndodhur disa minuta më parë në kryeqytet në një lokal në rrugën “Mine Peza”.
Një kamerier ka shkruar për JOQ.al, se një grup djemsh të rinj janë ngritur pa paguar dhe fatura kapte vlerën e 20 mijë lekëve të vjetra.Djemtë kishin porositur shisha she pije dhe më pas janë fiksuar nga kamerat duke u çuar pa paguar.
Ai deklaron se kjo ishte diçka e bërë qëllimisht.
Kamarieri ka shkruar: Pershendetje, si ia kalut Jam nje kamarier doja te thojaa qunat sa me iken pa paguar 20 mij lek tavolina te rruga mine peza. 1 shisha nargjile dhe pije morën, ishin 5 persona nga 18 vjec ose 17.
E kan bere qellimisht ate Po diskutojme dhe me pronarin.. Un i thashe ta nxirrja ketu se mos i njeh njeri.
Shiko videon e plot pasi te klikoni me posht … ne video link.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje