Kurioz

‘Çmenden’ femrat e moshuara në plazhet tona, gjyshet me braziliane “gjysëm tanga” (Foto)

‘Çmenden’ femrat e moshuara në plazhet tona, gjyshet me braziliane "gjysëm tanga" (Foto)
Loading...

‘Çmenden’ femrat e moshuara në plazhet tona, gjyshet me braziliane

Se femrat e reja janë cmendur pak nga vapa dhe e kanë kapur Europën nga bishti me belfie dhe me veshjet e tyre ekstravagande kjo nuk do shumë fjalë.

Por sot në plazh janë parë dy femra të moshuara sipas raportuesit qe ka derguar foton të cilat nuk i kanë lënë shume vend imagjinatës duke sfiduar edhe vajzat e reja.

Te moshuarat janë veshur me të brendshme “gjysme tanga” ose sic quhen ndryshe braziliane. /shqiperiaime.al

‘Çmenden’ femrat e moshuara në plazhet tona, gjyshet me braziliane

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Çmenden’ femrat e moshuara në plazhet tona, gjyshet me braziliane “gjysëm tanga” (Foto) ‘Çmenden’ femrat e moshuara në plazhet tona, gjyshet me braziliane “gjysëm tanga” (Foto)Rating: 5.0
To Top