Home / Kurioz / Çifti shqiptar i mbuluar nga tatuazhet (VIDEO)

Çifti shqiptar i mbuluar nga tatuazhet (VIDEO)

Paola Hila dhe Kristi Firi është çifti shqiptar që ka mbuluar një pjesë të madhe të trupit me tatuazhe.
Ata ishin sot të ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan nga ku treguan se si nisi pasioni për tatuazhet dhe tatuazhet e para që kanë bërë.
“Tatuazhi i parë ka qenë më i rëndësishmi për mua pasi prej tatuazhit të parë zbulova pasionin për to. Më është dukur një gjë shumë e thjeshtë për tu bërë. Ka qenë si dashuri me shikim të parë. Tatuazhi im i parë ka qenë një trial që sot nuk ekziston më”, tha Kristi.
Ndërkohë Paola tha se tatuazhi i saj i parë ka qenë fjala “Sorry” të cilin e ka bërë pasi kur ka humbur gjyshen me të cilën ka qenë shumë e lidhur.

< VIDEO LINKU >

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje

One comment

  1. Pingback: jwjshgsgshjs