Home / Kurioz / Çfarë po ndodh? Shokohen banorët në SHBA nga kjo ngjarje (Video)

Çfarë po ndodh? Shokohen banorët në SHBA nga kjo ngjarje (Video)

Pamje të reve apokaliptike kanë filluar të rrjedhin në Instagram, me njerëz të shumtë të cilët filluan të bëjnë panik.Pamjet u kapën në Hinesville në Gjeorgji, SHBA më 31 gusht 2017, dhe filluan të ngjallnin frikë se fundi i botës po vjen.Retë duken sikur në ndonjë film apokaliptik, të mëdha dhe të zeza, duke lëvizur në drejtim të shtëpive, transmeton Gazeta Express.
Shikojeni videon e ngarkuar në YouTube ne linkun me poshte.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje