Home / Kurioz / Cfar ndodh neser ndryshon SHOFERI ne momentin e kerkeses se nje porosie McDonald’s !
Cfar ndodh neser ndryshon SHOFERI ne momentin e kerkeses se nje porosie McDonald's !

Cfar ndodh neser ndryshon SHOFERI ne momentin e kerkeses se nje porosie McDonald’s !

Cfar ndodh neser ndryshon SHOFERI ne momentin e kerkeses se nje porosie !
Nje video interesante qe ne nje McDonald’s behet kerkesa qe fillimisht bene kerkese nje mashkull ku me pas ndryshohet shoferi qe ka bere kerkese, vini re se si ndikon kur shikon nje person tjeter qe ka bere porosine..
Vini re se personi qe jep porosine verene nje gje te tille qe makina nuk ka ndryshuar por vetem personi…
Ndiq Videon me posht.. kliko per 2 sekonda hapet video qe mund ta shikoni…

Video mund ta shikoni me posht ose kliko ( VIDEO )

Cfar ndodh neser ndryshon SHOFERI ne momentin e kerkeses se nje porosie McDonald's !
Cfar ndodh neser ndryshon SHOFERI ne momentin e kerkeses se nje porosie McDonald’s !

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje