Kurioz

Brenda festës/ Kërcimi i Arditit, Anilës dhe Anës në darkën e ditëlindjes

Moderatori Ardit Gjebrea ka festuar ditëlindjen e tij në një darkë të madhe mes miqsh, kolegë dhe familjarë të ngushtë.

Në ditëlindje duket ishin disa nga bashkëpunëtorët e tij dhe kolegët e “E diela Shqiptare”.

Por ajo që u veçua dhe ishte pjesa më e bukur ishte vallëzimi familjar i Arditit, bashkëshortes së tij Anilës dhe vajzës së tyre të vogël Anës.

Më poshtë disa foto të shkëputura nga ky moment./zoneelire.al

The post Brenda festës/ Kërcimi i Arditit, Anilës dhe Anës në darkën e ditëlindjes appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Moderatori Ardit Gjebrea ka festuar ditëlindjen e tij në një darkë të madhe mes miqsh, kolegë dhe familjarë të ngushtë.

Në ditëlindje duket ishin disa nga bashkëpunëtorët e tij dhe kolegët e “E diela Shqiptare”.

Por ajo që u veçua dhe ishte pjesa më e bukur ishte vallëzimi familjar i Arditit, bashkëshortes së tij Anilës dhe vajzës së tyre të vogël Anës.

Më poshtë disa foto të shkëputura nga ky moment./zoneelire.al

The post Brenda festës/ Kërcimi i Arditit, Anilës dhe Anës në darkën e ditëlindjes appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Brenda festës/ Kërcimi i Arditit, Anilës dhe Anës në darkën e ditëlindjes Brenda festës/ Kërcimi i Arditit, Anilës dhe Anës në darkën e ditëlindjesRating: 5.0
To Top