Home / Kurioz / Braktisi ‘Al Pazar’ për ‘Portokallinë’: Ja kush është aktori i rekrutuar nga ‘Top Channel’
Auto Draft

Braktisi ‘Al Pazar’ për ‘Portokallinë’: Ja kush është aktori i rekrutuar nga ‘Top Channel’

Auto Draft

Sezoni i ri ka filluar dhe pothuajse në çdo emsion televiziv kemi prurje të reja. Një aktor tjetër i njohur për publikun i është ribashkuar trupës së spektaklit ‘Portokalli’.
Aktori Tan Brahimi i cili prej kohësh ishte tek ‘Al Pazar’ do ta shohim të performojë përsëri në ekranin e Top Channel.
Vlen të përmendet gjithashtu se Brahimi e ka nisur karrierën e tij në ‘ Portokalli’ dhe më pas u zhvendos në Vizion Plus. Një ndër rolet e tij ka qenë edhe ‘Berberi’ ku ai bënte monologë humoristikë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje