Home / Kurioz / Bitcoin arrin vlerën 1 Bitcoin 3145 euro , Shqiptari nga Kumanova me 317 bitcoin Miljoner i pare
Bitcoin arrin vlerën 1 Bitcoin 3145 euro , Shqiptari nga Kumanova me 317 bitcoin Miljoner i pare

Bitcoin arrin vlerën 1 Bitcoin 3145 euro , Shqiptari nga Kumanova me 317 bitcoin Miljoner i pare

Sot arriti nje informacion ne email me nje foto nga nje Kumanovar qe arriti 317 bitcoin afersisht me vlere 1 miljon euro !
Bitcoin eshte dicka e pa besueshme por e vertet , afersisht mbi 300 shqiptar jane ne listen e fitimeve me te medha ne bitcoin.
Nje bodrum plot me karta te installuar qe gjenerojne para ne bitcoin, kjo eshte menyra me interesante per te bere miljoner.
Aktualisht ne bodrumet e shume shqiptareve jane plot e perplot paisje qe gjenerojne para!
JU LUTEM lexueseve mos kerkoni detaje me shume rreth ketij lajmi se ne si portal nuk dijme se si luhet edhe si fitohet ne kete menyre se kan arrit mbi 3.000 mesazhe per te kerkuar me shume informacione mbi bitcoin.

Bitcoin arrin vlerën 1 Bitcoin 3145 euro , Shqiptari nga Kumanova me 317 bitcoin Miljoner i pare
Bitcoin arrin vlerën 1 Bitcoin 3145 euro , Shqiptari nga Kumanova me 317 bitcoin Miljoner i pare
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje