Kurioz

Bëri operacion mjekrën, ja si duket Çiljeta pas ndërhyrjes estetike

Vetëm katër ditë më parë, këngëtarja e famshme shqiptare, Çiljeta Xhilaga postoi një video në Instagram, ku tregonte se po zmadhonte mjekrën e saj.

“Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel… jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton”, shkroi Çiljeta krahas videos ku dukej që po i nënshtrohej gjilpërës.

Të gjithë do të pyesni përse vazhdoj të bëj trajtime estetike kur nuk më nevojiten ? Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel edhe pse miqt apo njerzit e dashur me thonin “je super”ca mjekre thua mos e bej,un gjithmon sa her dilja perpara pasqyres i thoja vetes ahhhh te kisha ta beja kte mjekren icik mirepo kur mendoja sa e frikshme dhe e veshtire eshte operacioni ne kocke hiqja dor gjithmon nga fiksimi im.Mirepo gjithmon kërkoja perfeksionin për shëndetin dhe pamjen e jashtme ndaj zgjodha trendin me te fundit sot per sot ne te gjithe boten ..

Loading...

Vetëm katër ditë më parë, këngëtarja e famshme shqiptare, Çiljeta Xhilaga postoi një video në Instagram, ku tregonte se po zmadhonte mjekrën e saj.

Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel… jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton”, shkroi Çiljeta krahas videos ku dukej që po i nënshtrohej gjilpërës.

Të gjithë do të pyesni përse vazhdoj të bëj trajtime estetike kur nuk më nevojiten ? Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel

😅

😅

edhe pse miqt apo njerzit e dashur me thonin "je super"ca mjekre thua mos e bej,un gjithmon sa her dilja perpara pasqyres i thoja vetes ahhhh te kisha ta beja kte mjekren icik
😂

😂

😂

😂

mirepo kur mendoja sa e frikshme dhe e veshtire eshte operacioni ne kocke hiqja dor gjithmon nga fiksimi im.Mirepo gjithmon kërkoja perfeksionin për shëndetin dhe pamjen e jashtme ndaj zgjodha trendin me te fundit sot per sot ne te gjithe boten pa nderhyrje kirurgjikale
🤗

🤗

🤗

🤗

dhe jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton
😍

😍

Këtë herë zgjodha më të mirët në Shqipëri – La Clinique de Paris Tirana. @la_clinique_de_paris_tirana E para klinikë mjeksore anti aging e bazuar në terapinë e qelizave staminale. Jo vetëm Kim Kardashian ka mjekun e saj anti aging, unë në Shqipëri kam zgjedhur ti besoj Dr.Sava Knezevich @dr_savaa në La Clinique de Paris Tirana
🙂

🙂

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Këngëtarja u shfaq ditën e djeshme për herë të parë pas operacionit në “Miss Universe”, ku ishte e ftuar për të performuar disa prej hiteve të saj.

Miss Univers Albania

🇦🇱

🇦🇱

❤

Flm @class_by_alketavejsiu per kete super fustan
😬

😬

😬

😬

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

E veshur me një fustan të gjatë të zi, këngëtarja dukej mjaft seksi dhe në formë perfekte teksa shihej qartë ndryshimi në mjekrën e saj, e cila dukej pak më e madhe se zakonisht.

@sagerimakeup flm dashuri

💋

💋

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

E shoqëruar nga djali i saj Fernando, Çiljeta nuk e pati aspak problem që të tregonte ndryshimet estetike, duke qenë gjithmonë transparente me publikun për operacionet që ka bërë.

@sagerimakeup

🙏🏽

🙏🏽

❤

#missuniversalbania

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

The post Bëri operacion mjekrën, ja si duket Çiljeta pas ndërhyrjes estetike appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bëri operacion mjekrën, ja si duket Çiljeta pas ndërhyrjes estetike Bëri operacion mjekrën, ja si duket Çiljeta pas ndërhyrjes estetikeRating: 5.0
To Top