Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Befasuese/ U ngarkua për të hetuar Saimir Tahirin, shkarkohet nga detyra Kreu i Krimeve të Rënda

Kryeprokurorja Arta Marku ka marrë sot një vendim të habitshëm, duke shkarkuar nga detyra Besim Hajdarmataj, i cili ishte në pozitën e kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe po hetonte çështjen “Tahiri”.

Në vend të tij, në këtë post është emëruar Donika Prela, ish-drejtuese e Prokurorisë në Durrës.

Ky shkarkim vjen vetëm një ditë pasi Hajdermataj mori në pyetje shoferin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit.

Donika Prela
The post Befasuese/ U ngarkua për të hetuar Saimir Tahirin, shkarkohet nga detyra Kreu i Krimeve të Rënda appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Kryeprokurorja Arta Marku ka marrë sot një vendim të habitshëm, duke shkarkuar nga detyra Besim Hajdarmataj, i cili ishte në pozitën e kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe po hetonte çështjen “Tahiri”.

Në vend të tij, në këtë post është emëruar Donika Prela, ish-drejtuese e Prokurorisë në Durrës.

Ky shkarkim vjen vetëm një ditë pasi Hajdermataj mori në pyetje shoferin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit.

Image result for Donika Prela

Image result for Donika Prela

Donika Prela

The post Befasuese/ U ngarkua për të hetuar Saimir Tahirin, shkarkohet nga detyra Kreu i Krimeve të Rënda appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Befasuese/ U ngarkua për të hetuar Saimir Tahirin, shkarkohet nga detyra Kreu i Krimeve të Rënda Befasuese/ U ngarkua për të hetuar Saimir Tahirin, shkarkohet nga detyra Kreu i Krimeve të RëndaRating: 5.0
To Top