Home / Kurioz / Bebja ka befasuar të gjithë menjëherë pas lindjes: Fotografitë e saj me të drejtë pushtuan botën!
Bebja ka befasuar të gjithë menjëherë pas lindjes: Fotografitë e saj me të drejtë pushtuan botën!

Bebja ka befasuar të gjithë menjëherë pas lindjes: Fotografitë e saj me të drejtë pushtuan botën!

Bebja ka befasuar të gjithë menjëherë pas lindjes: Fotografitë e saj me të drejtë pushtuan botën!Për vetëm katër javë, bebja Renesmee ka flokët si të çdo fëmije të rritur. Dhe që gjërat të bëhen edhe më të pazakonta, Clair Shanton, e ëma e bebes, ka zbuluar që vogëlushja e saj ka lindur me flokë, që nga atëherë thjesht po rriten gjithnjë e më shumë!

Gjatë shtatzënisë kam vuajtur shumë nga djegësira, gjë që është edhe një tregues që bebja të ketë flokë. Fatmirësisht, nuk ka nevojë që t’ia kreh shumë flokët. Pas larjes, vetëm e fshij me peshqir dhe flokët menjëherë “kërcejnë” në të gjitha anët. Kënaqet shumë kur ia fshij flokët”, thotë e ëma dhe shton që miqtë e saj janë xhelozë për shkak se bebet e tyre nuk kanë flokë

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje