Home / Kurioz / Babai i tre fëmijëve e nxë gruan duke tradhtuar, ja çka i bën dashnorit të gruas dhe asaj
Auto Draft

Babai i tre fëmijëve e nxë gruan duke tradhtuar, ja çka i bën dashnorit të gruas dhe asaj

Auto Draft

Me sa duket, dyshimet e Garcias dolën tërësisht të vërteta, ndaj ai thuri një plan për të kapur mat gruan dhe dashnorin.

Ai u kthye një natë më herët në shtëpi dhe pasi pa skenën e tmerrshme qëlloi me armë të shoqen, e cila po flinte në dhomën ngjitur me fëmijët e tyre.

Ata kishin një jetë normale dhe tre fëmijë, deri në momentin kur 42-vjeçari Juan Carlos Garcia nisi të kishte dyshime se bashkëshortja e tij 39-vjeçare, Sandra Castellanos, e tradhtonte gjatë natës, kur ai punonte si roje.

Në orën 9.05, Juan Carlos Garcia e thirri gruan e tij për të pyetur për tre fëmijët e tij, ajo iu përgjigj thirrjes dhe i tha se ata kishin shkuar në shtrat herët, sepse ata duhej të largoheshin për në shkollë.

I dyshuari Juan Carlos Garcia gjeti gruan e tij duke e bërë dashuri me të. Burri u mbush me zemërim dhe i vrau të dy. Ai u dorëzua në polici dhe tha se nuk ndihet keq për atë që kishte bërë”, – thonë zyrtarët pas hetimeve të shumta

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje