Home / Kurioz / Atletja tregon shkathtësi të mahnitshme (Video)
Atletja tregon shkathtësi të mahnitshme (Video)

Atletja tregon shkathtësi të mahnitshme (Video)

Është hedhur në internet një video e shkurtër, që e tregon një atlete, se si qëndron me duar në shiritin lëvizës.

Pasi largohet prej pajisjes për ushtrime, shtrihet në dysheme ku e bën edhe një hapje të këmbëve që është shumë e vështirë të realizohet, transmeton Telegrafi.

“Paskam ushtruar gabimisht deri më tani, fakti që nuk po humbi peshë, qenka se po vrapoj në shirit”, është mahitur një prej shikuesve.

Bazuar në linjat e saj trupor, shihet që stërvitet për një kohë të gjatë, por nuk dihet nëse merr pjesë edhe në ndonjë shfaqje apo cirk.

Atletja tregon shkathtësi të mahnitshme (Video)
Atletja tregon shkathtësi të mahnitshme (Video)

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje