Kurioz

Armina Mevlani feston ditëlindjen, kjo është dhurata gjigande e Shkëlzen Berishës për të

Ditën e sotme, blogerja e njohur dhe njëkohësisht e dashura e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani, feston ditëlindjen e saj.

Nëpërmjet disa fotove dhe videove të publikuara në Instastory, Armina ka rikujtuar ditëlindjet e saj të mëparshme, në të cilat shfaqet duke festuar pranë të dashurit të saj, Shkëlzenit.

E para pak çastesh, ajo ka publikuar edhe dhuratën që Shkëlzeni i ka bërë asaj këtë ditëlindje. Armina ka hedhur një video të një buqeteje të madhe me lule rozë që janë vendosur në formën e një zemre.

“Lulet e mia të preferuara nga zemra ime. Ndihem shumë e vlerësuar”, ka shkruar Armina përbri fotos.

Po ashtu, nuk mund të mungonte as dedikimi i Shkëlzenit në rrjetet sociale për partneren e tij. Armina ka hedhur një foto të këtij urimi në Instastory, të cilën Shkëlzeni e ka uruar nëpërmjet një statusi në Facebook.

“Gëzuar ditëlindjen diamantit më të bukur nga të gjithë!! Shpresoj që ti të ndriçosh gjithmonë! Gëzuar ditëlindjen shpirt”, ka qenë urimi i tij teksa ka hedhur një fot..

Loading...

Ditën e sotme, blogerja e njohur dhe njëkohësisht e dashura e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani, feston ditëlindjen e saj.

Nëpërmjet disa fotove dhe videove të publikuara në Instastory, Armina ka rikujtuar ditëlindjet e saj të mëparshme, në të cilat shfaqet duke festuar pranë të dashurit të saj, Shkëlzenit.

Imazh i ngjashëm

Imazh i ngjashëm

E para pak çastesh, ajo ka publikuar edhe dhuratën që Shkëlzeni i ka bërë asaj këtë ditëlindje. Armina ka hedhur një video të një buqeteje të madhe me lule rozë që janë vendosur në formën e një zemre.

Lulet e mia të preferuara nga zemra ime. Ndihem shumë e vlerësuar”, ka shkruar Armina përbri fotos.

Po ashtu, nuk mund të mungonte as dedikimi i Shkëlzenit në rrjetet sociale për partneren e tij. Armina ka hedhur një foto të këtij urimi në Instastory, të cilën Shkëlzeni e ka uruar nëpërmjet një statusi në Facebook.

“Gëzuar ditëlindjen diamantit më të bukur nga të gjithë!! Shpresoj që ti të ndriçosh gjithmonë! Gëzuar ditëlindjen shpirt”, ka qenë urimi i tij teksa ka hedhur një foto duke puthur blogeren.

“Shumë faleminderit! Dedikimi yt më zbukuroi ditën”, ka shkruar Armina përbri kësaj fotoje, duke shprehur lumturinë dhe emocionin e saj për këtë urim./zoneelire.al/

The post Armina Mevlani feston ditëlindjen, kjo është dhurata gjigande e Shkëlzen Berishës për të appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Armina Mevlani feston ditëlindjen, kjo është dhurata gjigande e Shkëlzen Berishës për të Armina Mevlani feston ditëlindjen, kjo është dhurata gjigande e Shkëlzen Berishës për tëRating: 5.0
To Top