Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatori

Ardit Gjebrea është një prej moderatorëve më të dashur të publikut shqiptar, i cili për vite me rradhë i mban të mbërthyer shikuesit përpara ekranit me emisionet e tij.

Sot është një ditë mjaft e veçantë për të, pasi ai feston ditën e lindjes. Në disa foto e video të publikuara në Instastory, Arditi ka treguar se e ka festuar ditëlindjen me njerëzit e afërt dhe stafin e tij.

Nëse edhe ju jeni kuriozë të dini sa vjeç ka mbushur moderatori, dini se ai ka lindur më 7 qershor të vitit 1963 dhe sot ka mbushur 55 vjeç.

Ndërkohë, djali i tij, Joni, i ka bërë një urim mjaft të bukur babait të tij. Në një foto të vjetër që ai ka postuar në Instagram, ku shfaqet me babain e tij përpara disa vitesh, Joni ka uruar ‘vëllain e tij të madh’.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai i madh”, ka shkruar ai përbri fotos.

Happy Birthday Big Brother @arditgjebrea

A post shared by @ jon.gjebrea on Jun 6, 2018 at 3:23pm PDT

The post Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatori appeared first..

Loading...

Ardit Gjebrea është një prej moderatorëve më të dashur të publikut shqiptar, i cili për vite me rradhë i mban të mbërthyer shikuesit përpara ekranit me emisionet e tij.

Imazh i ngjashëm

Imazh i ngjashëm

Sot është një ditë mjaft e veçantë për të, pasi ai feston ditën e lindjes. Në disa foto e video të publikuara në Instastory, Arditi ka treguar se e ka festuar ditëlindjen me njerëzit e afërt dhe stafin e tij.

Nëse edhe ju jeni kuriozë të dini sa vjeç ka mbushur moderatori, dini se ai ka lindur më 7 qershor të vitit 1963 dhe sot ka mbushur 55 vjeç.

Ndërkohë, djali i tij, Joni, i ka bërë një urim mjaft të bukur babait të tij. Në një foto të vjetër që ai ka postuar në Instagram, ku shfaqet me babain e tij përpara disa vitesh, Joni ka uruar ‘vëllain e tij të madh’.

Gëzuar ditëlindjen vëllai i madh”, ka shkruar ai përbri fotos.

Happy Birthday Big Brother @arditgjebrea

🎊

🎊

🎉

🎉

🎊

🎊

🎉

🎉

A post shared by @ jon.gjebrea on

The post Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatori appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatori Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatoriRating: 5.0
To Top