Home / Kurioz / Anulohet fluturimi, udhëtarët sulmojnë policët e aeroportit (Video)
Anulohet fluturimi, udhëtarët sulmojnë policët e aeroportit (Video)

Anulohet fluturimi, udhëtarët sulmojnë policët e aeroportit (Video)

Me të mësuar se është anuluar fluturimi nga Japonia për në Shangai të Kinës, disa udhëtarë janë nervozuar së tepërmi dhe sulmuan policët e aeroportit.

Këta të fundit, kishin provuar t’i ndalonin që të mos thyejnë zyrat e kompania ajrore, që nuk kishte njoftuar për mos realizimin e udhëtimit, transmeton Telegrafi.

“Sikur policët të kenë faj, u sulmuan pa nevojë prej pasagjerëve të mllefosur”, është përshkruar videoja që po qarkullon në internet.

Grupi prej 175 personave që blenë biletat, po kërkojnë të dëmshpërblehen sepse nuk mundën të shkojnë në qytetin kinez, megjithëse morën ditë pushimi në punë dhe rezervuan hotelet.

Anulohet fluturimi, udhëtarët sulmojnë policët e aeroportit (Video)
Anulohet fluturimi, udhëtarët sulmojnë policët e aeroportit (Video)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje