Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Aktorët në ‘Zonë e Lirë’ hedhin akuza të ashpra për Drejtoreshën e Tetatrit në Shkodër

Në emisionin ‘Zonë e Lirë’ këtë të premte kanë ardhur për të promovuar shfaqjen ‘Lufta dhe paqja…pa pilaf’ aktorët e njohur nga Shkodra.

Të gjithë aktorët kanë hedhur akuza të ashpra ndaj drejtoreshës së Tetatri Migjeni në Shkodër Rita Gjeka, për të cilën thanë se ishte e vënë në atë post për shkak të lidhjeve politike.

Regjisori Bruno Shllaku ishte ai që bëri deklaratën më të fortë duke e quajtur shkatërrimtare:

“Rita është shkaterrimtare, është aksidentale atje, fal lidhjeve politike.

Që kur ka ardhur ajo nuk kam marrë asnjë projekt, bëj punë shumë të mira, më të mira se ata që marrin nga 20 milion lekë. Të tjerë kanë marrë lekë e i kanë futur në xhep, sepse aty ka artistë që marrin lekë, vijnë i shkruajnë vetë, i luajnë vet dhe i shikojnë vet, ata i marrin lekët”, u shpreh Shllaku./Zoneelire.al

The post Aktorët në ‘Zonë e Lirë’ hedhin akuza të ashpra për Drejtoreshën e Tetatrit në Shkodër appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Në emisionin ‘Zonë e Lirë’ këtë të premte kanë ardhur për të promovuar shfaqjen ‘Lufta dhe paqja…pa pilaf’ aktorët e njohur nga Shkodra.

Të gjithë aktorët kanë hedhur akuza të ashpra ndaj drejtoreshës së Tetatri Migjeni në Shkodër Rita Gjeka, për të cilën thanë se ishte e vënë në atë post për shkak të lidhjeve politike.

Regjisori Bruno Shllaku ishte ai që bëri deklaratën më të fortë duke e quajtur shkatërrimtare:

Rita është shkaterrimtare, është aksidentale atje, fal lidhjeve politike.

Që kur ka ardhur ajo nuk kam marrë asnjë projekt, bëj punë shumë të mira, më të mira se ata që marrin nga 20 milion lekë. Të tjerë kanë marrë lekë e i kanë futur në xhep, sepse aty ka artistë që marrin lekë, vijnë i shkruajnë vetë, i luajnë vet dhe i shikojnë vet, ata i marrin lekët”, u shpreh Shllaku./Zoneelire.al

The post Aktorët në ‘Zonë e Lirë’ hedhin akuza të ashpra për Drejtoreshën e Tetatrit në Shkodër appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Aktorët në ‘Zonë e Lirë’ hedhin akuza të ashpra për Drejtoreshën e Tetatrit në Shkodër Aktorët në ‘Zonë e Lirë’ hedhin akuza të ashpra për Drejtoreshën e Tetatrit në ShkodërRating: 5.0
To Top