Home / Kurioz / Aksident i rëndë në Greqi, shoferi i autobusit Tiranë-Kalamata merr para shtylla e pemë
Auto Draft

Aksident i rëndë në Greqi, shoferi i autobusit Tiranë-Kalamata merr para shtylla e pemë

Auto Draft
Auto Draft
Një aksident ka ndodhur në Greqi, ku një autobus i linjës Tiranë -Kalamata ka humbur kontrollin duke u përplasur me trafikndarësen.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në orën 9:30, ku autobusi ka devijuar nga rruga duke marrë para shtyllat e ndriçimit, pemët dhe më pas është ndalur duke u përplasur me trafikndarësen, pak para urës OAED
Cliko per te pare VIDEON ne reklame…

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje