Home / Kurioz / Ajo është akullorja më e rrezikshme në botë dhe ju duhet të jeni mbi 18 vjeç për ta provuar atë! (Video)
Ajo është akullorja më e rrezikshme në botë dhe ju duhet të jeni mbi 18 vjeç për ta provuar atë! (Video)

Ajo është akullorja më e rrezikshme në botë dhe ju duhet të jeni mbi 18 vjeç për ta provuar atë! (Video)

Kafeneja skoceze Aldwych dhe salla e akulloreve të tyre të njohura kanë vendosur t’u ofrojnë klientëve të tyre atë që ata e konsiderojnë si “akulloren më të rrezikshme në botë”.

Dhe, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, për të arritur në një pozitë për të shijuar këtë akullore, ju duhet të keni një minimum prej 18 vjetësh.

Madje, edhe nëse e plotësoni këtë kusht, ju duhet të nënshkruani një deklaratë nëse diçka shkon keq pasi të provoni akulloren.

Duke nënshkruar dokumentin, ju pranoni rrezikun e lëndimeve fizike, sëmundjeve dhe humbjes së mundshme të jetës.

Kjo pasi që, akullorja në fjalë është 500 herë më shumë djegëse se sa salca më e mirë Tabasco.

Ajo është akullorja më e rrezikshme në botë dhe ju duhet të jeni mbi 18 vjeç për ta provuar atë! (Video)
Ajo është akullorja më e rrezikshme në botë dhe ju duhet të jeni mbi 18 vjeç për ta provuar atë! (Video)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje