Kurioz

Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin e saj (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe shumë shpejt do të sjellë në jetën djalin e saj të parë.

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on Jun 5, 2018 at 6:20am PDT

Disa muaj më parë, ajo u martua me biznesmenin maqedonas, Serjoza Markov, por të gjithë u çuditën nga fakti se ajo nuk kishte postuar asnjë foto me burrin e saj.

Tashmë, Adelina është në muajin e 7 të shtatzanisë dhe ka vendosur të bëj një set fotografik, ku në një foto shfaqet me bashkëshortin për herë të parë.

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on Jun 3, 2018 at 12:00pm PDT

Në këtë foto që është postuar nga vet Adelina, Serjoza shihet mbrapa këngëtares teksa e ka përqafuar dhe e ka puthur në qafë, ndërsa mban duart tek barku i saj. “Të dua”, ka shkruajtur Adelina në diçiturën e fotos teksa shihet e veshur me të brendshme.

I love u By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on..

Loading...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe shumë shpejt do të sjellë në jetën djalin e saj të parë.

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Disa muaj më parë, ajo u martua me biznesmenin maqedonas, Serjoza Markov, por të gjithë u çuditën nga fakti se ajo nuk kishte postuar asnjë foto me burrin e saj.

Tashmë, Adelina është në muajin e 7 të shtatzanisë dhe ka vendosur të bëj një set fotografik, ku në një foto shfaqet me bashkëshortin për herë të parë.

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Në këtë foto që është postuar nga vet Adelina, Serjoza shihet mbrapa këngëtares teksa e ka përqafuar dhe e ka puthur në qafë, ndërsa mban duart tek barku i saj. “Të dua”, ka shkruajtur Adelina në diçiturën e fotos teksa shihet e veshur me të brendshme.

I love u

🙂

🙂

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Adelina është komentuar shumë për lidhjen me biznesmenin, për shkak edhe të diferencës së madhe në moshë që ka midis tyre.

The post Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin e saj (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin e saj (Foto) Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin e saj (Foto)Rating: 5.0
To Top