Home / Kurioz / A mund ta besoni se vëllai i kujt është moderatori i emisionit ku u rrahen mbrëmë Zeka e Krasniqi
A mund ta besoni se vëllai i kujt është moderatori i emisionit ku u rrahen mbrëmë Zeka e Krasniqi

A mund ta besoni se vëllai i kujt është moderatori i emisionit ku u rrahen mbrëmë Zeka e Krasniqi

A mund ta besoni se vëllai i kujt është moderatori i emisionit ku u rrahen mbrëmë Zeka e Krasniqi
A mund ta besoni se vëllai i kujt është moderatori i emisionit ku u rrahen mbrëmë Zeka e Krasniqi

Rrahja e dy deputëve të Kuvendit të Kosovës, sonte ka bërë bujë në gjithë vendin. Kjo ngjarje ka nxitur debat e polemika të mëdha mes qytetarëve dhe partieve politike, shkruan Gazeta NewBorn.

Prej shumë komenteve u kritikua edhe moderatori i emisionit për mos efikasitet të shpejt për ta ndaluar këtë rrahje.

Gazeta NewBorn, mëson se moderatoi i emisionit ku ndodhi përleshja e mbrëmshme është valli i ministrise, Albena Reshitajt të AKR-së.
Video Shikone me posht …

Bukur me te djathten Krasniqi – Tag shokin qe duhet me pa

Bukur me te djathten Krasniqi – Tag shokin qe duhet me pa hahahhaaa

Posted by Kosova Today on Saturday, September 30, 2017

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje