Home / Kurioz / A i ka kërkuar Edi Rama dorëheqjen? Flet ministri Fatmir Xhafaj

A i ka kërkuar Edi Rama dorëheqjen? Flet ministri Fatmir Xhafaj

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj në një dalje për mediat e quajti sajesë audio-përgjimin dhe i kërkoi Prokurorisë që të hetojë sa më parë. Ai thotë se po shantazhohet nga opozita

Më tej Xhafa deklaroi se Edi Rama nuk i ka kërkuar asnjëherë dorëheqjen ndaj dhe do të vazhdojë në detyrën e tij.

“Kryeministri nuk më ka kërkuar asnjëherë dorëheqjen. Nuk shoh asnjë shkak për dorëheqjen. Në asnjë rast nuk kam menduar të jap dorëheqjen për këtë shkak“./zoneelire.al

The post A i ka kërkuar Edi Rama dorëheqjen? Flet ministri Fatmir Xhafaj appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje