Home / Kurioz / A është ky dhëndri që vallëzimi i tij është më i “çmenduri” që keni parë? (Video)
Auto Draft

A është ky dhëndri që vallëzimi i tij është më i “çmenduri” që keni parë? (Video)

Auto Draft

Sezona e verës karakterizohet me martesa të shumta e me dasma të ndryshme, duke filluar nga më të shtrenjtat që bëhen nëpër restauronte luksoze e deri tek ato që bëhen në kushte shtëpie,
Një video që po qarkullon nëpër internet shihet një çift i sapo martuar, dasma është bërë në kushte shtëpie, ku e veçanta e kësaj videoje është vallëzimi i dhëndrit. Ai ka një vallëzim tepër interesant. Duket se nga gëzimi që është martuar, dhëndrit i ka humb kontrolli ndaj vetës dhe bën një lojë të shthurur! Ndërsa në anën tjetër qëndron nusja me vello e cila duket se çuditet nga veprimet e burrit që ajo ka zgjedh ta kaloj jetën. Se si reagojnë dasmorët dhe nusja,
Ndiqeni videon më poshte.

Video

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje