Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

A do të largohet Luana Vjollca nga Top Channel? Zbardhet e vërteta

Ajo është një ndër ikonat e televizionit në Shqipëri.

Së fundmi portalet kanë shkruar se Luana Vjollca nuk do të jetë më pjesë e televizionit. Por a janë të vërteta këto thashetheme?

E kontaktuar nga “Pop Culture”, Luana ka treguar se asgjë nuk është e vërtetë nga ato që janë shkruar për të. Ajo konfirmon se do vazhdojë të jetë pjesë e televizionit.

Bukuroshja e ekranit ka rrëfyer se do ketë surpriza të reja në Top Channel duke filluar nga shtatori.

Por Luana nuk është vetëm një prezantuese e suksesshme, ajo është gjithashtu një këngëtare dhe për këtë ka treguar se në verë do të sjellë dy këngë që sipas saj do të kthehen në hite.

The post A do të largohet Luana Vjollca nga Top Channel? Zbardhet e vërteta appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Ajo është një ndër ikonat e televizionit në Shqipëri.

Së fundmi portalet kanë shkruar se Luana Vjollca nuk do të jetë më pjesë e televizionit. Por a janë të vërteta këto thashetheme?

E kontaktuar nga “Pop Culture”, Luana ka treguar se asgjë nuk është e vërtetë nga ato që janë shkruar për të. Ajo konfirmon se do vazhdojë të jetë pjesë e televizionit.

Bukuroshja e ekranit ka rrëfyer se do ketë surpriza të reja në Top Channel duke filluar nga shtatori.

Por Luana nuk është vetëm një prezantuese e suksesshme, ajo është gjithashtu një këngëtare dhe për këtë ka treguar se në verë do të sjellë dy këngë që sipas saj do të kthehen në hite.

The post A do të largohet Luana Vjollca nga Top Channel? Zbardhet e vërteta appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . A do të largohet Luana Vjollca nga Top Channel? Zbardhet e vërteta A do të largohet Luana Vjollca nga Top Channel? Zbardhet e vërtetaRating: 5.0
To Top