Home / Kurioz / 9 gjëra që femrat bëjnë, pas të cilave meshkujt çmenden
9 gjëra që femrat bëjnë, pas të cilave meshkujt çmenden

9 gjëra që femrat bëjnë, pas të cilave meshkujt çmenden

9 gjëra që femrat bëjnë, pas të cilave meshkujt çmenden

Të gjithë e dinë se një nga gjërat më të mira që mund të bëni për ta çmendur atë totalisht është t’i tregoni asetet tuaja, por kur bëhët fjalë për veprimet (ndonjëherë të pavetëdijshme) që ju bëni pas së cilave ai nuk reziston dot?

Ja 9 prej tyre.

Luani me flokët
Meshkujt e adhurojnë kur ju luani me flokët tuaj pa vetëdije. Kur përshkoni gishtat mes flokëve apo kapni një cullufe dhe përdridhni atë mes gishtave, i bëni të humbin ndonjëherë kontrollin ndaj jush.

E “përdorni” për t’iu ngrohur në shtrat
Kur mbështilleni pas tij, sigurisht që e adhuron.

Kafshoni buzën
Ai iu dashuron kur iu shikon teksa kafshoni buzën e zhytyr në mendime.

Kur shtriqeni
Nuk e kemi fjalën për pozat e jogas, por kur shtriqeni pas një kohe të ulura dhe tregoni një pjesë të mirë të trupit tuaj fantastik.

Kur jeni të entuziasmuara për diçka
Ai adhuron t’iu dëgjojë kur flisni për diçka plot me pasion.

Era juaj e parfumit
Apo era juaj e shampoos, e çmendin sa herë I ndjen tek ju apo diku tjetër, pasi e kujtojnë veçanërisht për ju.

Buzëqeshja juaj
Vetëm thjesht kur buzëqeshni e bëni të lumtur.

Kur qeshni me të madhe
Nëse jeni të lumtura dhe e merrni jetën me pozitivitet atëherë edhe ai do të jetë i lumtur!

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje