Home / Kurioz / 80-vjeçarja e shpëtoi të riun që donin t’ia grabisnin motoçikletën (Video)
80-vjeçarja e shpëtoi të riun që donin t’ia grabisnin motoçikletën (Video)

80-vjeçarja e shpëtoi të riun që donin t’ia grabisnin motoçikletën (Video)

Rosemary Bodger, 80-vjeçare, është konfrontuar me dy plaçkitës në Londër, që donin t’ia grabisnin një të riut motoçikletën.

Në momentin që ata ia kishin zënë rrugën dhe donin ta grabisnin, 80-vjeçarja i kapi frenat duke ua bllokuar lëvizjen, transmeton Telegrafi.

Drejt tyre ka shkuar një biznesmen me dy roja të tij, duke bërë që të dyshuarit të ikin me shpejtësi.

Më poshtë mund të shihni veprimin e guximshëm të gjyshes, që ka marrë shumë lëvdata në internet.

 

80-vjeçarja e shpëtoi të riun që donin t’ia grabisnin motoçikletën (Video)
80-vjeçarja e shpëtoi të riun që donin t’ia grabisnin motoçikletën (Video)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje