Jeta

Zhduket 29-vjeçari, për herë të fundit u pa në Shkodër (EMRI)

Një 29-vjeçar është zhdukur në rrethana misterioze prej 48 orësh, ku për herë të fundit është parë në qytetin e Shkodrës.

Familjarët e Ermal Vujës kanë denoncuar zhdukjen e tij në policinë e Tiranës dhe të Shkodrës, teksa japin dhe foton e të riut nëse dikush e sheh. Vëllai i tij ka publikuar numrin e telefonit 0695581968, për këdo që mund të ketë informacion.

9 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Një 29-vjeçar është zhdukur në rrethana misterioze prej 48 orësh, ku për herë të fundit është parë në qytetin e Shkodrës.

Familjarët e Ermal Vujës kanë denoncuar zhdukjen e tij në policinë e Tiranës dhe të Shkodrës, teksa japin dhe foton e të riut nëse dikush e sheh. Vëllai i tij ka publikuar numrin e telefonit 0695581968, për këdo që mund të ketë informacion.

9 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Zhduket 29-vjeçari, për herë të fundit u pa në Shkodër (EMRI) Zhduket 29-vjeçari, për herë të fundit u pa në Shkodër (EMRI)Rating: 5.0
To Top