Home / Jeta / Vettingu, KPA cakton seancën për Adriatik Llallën

Vettingu, KPA cakton seancën për Adriatik Llallën

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka njoftuar seancën për Adriatik Llallën, e cila do të mbahet më 16 maj në orën 10:00.

“Seanca për subjektin e rivlerësimit Adriatik Llalla do të mbahet më 16 maj ora 10:00. Seanca pas ankimit të Komisionerit Publik për vendimin e KPK për Adriatik Llallën”, thotë në një njoftim KPA.

27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje