Home / Jeta / Tmerri nuk ka fund për Amerikën, NASA publikon foton. Ja çfarë do të ndodhë
Tmerri nuk ka fund për Amerikën, NASA publikon foton. Ja çfarë do të ndodhë

Tmerri nuk ka fund për Amerikën, NASA publikon foton. Ja çfarë do të ndodhë

Tmerri nuk ka fund për Amerikën, NASA publikon foton. Ja çfarë do të ndodhë

NASA ka publikuar një foto satelitore të uraganeve Katia, Irma dhe Jose në Karaibe dhe Gjirin e Meksikës.
Qendra nacionale amerikane për uragane (NHC) beson se të tre uraganet kanë potencial të godasin territorin amerikan në të njëjtën kohë.
Fotografia është bërë nga sateliti Suomi NPP dhe tregon se si duken Majami dhe Florida Jugore derisa uragani Irma po afrohet drejt tyre.

Tmerri nuk ka fund për Amerikën, NASA publikon foton. Ja çfarë do të ndodhë

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje