Jeta

Tiranë, tre persona grabisin kasafortën e një supermarketi

Foto ilustruese
Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Mësohet se një supermarket në rrugën “Medar Shtylla” është grabitur nga tre persona, të cilët kanë thyer xhamin dhe kanë marrë kasafortën, ku ndodheshin paratë e xhiros ditore.

Përveç kasafortës, grabitësit kanë marrë edhe mallra të ndryshëm në supermarket.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tyre.

18 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Foto ilustruese

Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Mësohet se një supermarket në rrugën “Medar Shtylla” është grabitur nga tre persona, të cilët kanë thyer xhamin dhe kanë marrë kasafortën, ku ndodheshin paratë e xhiros ditore.

Përveç kasafortës, grabitësit kanë marrë edhe mallra të ndryshëm në supermarket.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tyre.

18 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tiranë, tre persona grabisin kasafortën e një supermarketi Tiranë, tre persona grabisin kasafortën e një supermarketiRating: 5.0
To Top