Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Jeta

Tiranë, grabitet me pistoletë lodër një pikë bastesh

Foto ilustruese
Mëngjesin e sotëm në kryeqytet është grabitur një pikë bastesh. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 8:00, ku një person i maskuar ka grabitur “loton” në rrugën “Irfan Tomini”.

Mësohet se grabitësi ka marrë një sasi prej 50 mijë lekësh nën kërcënimin e një arme lodër.

“Më datë 21.05.2018, rreth orës 08:10 në rrugën “Irfan Tomini”, në një pikë bastesh, një person i maskuar ( ende i paidentifikuar) ka marrë një sasi prej 50 mijë lekësh nën kërcënimin e një arme të ngjashme me pistoletë (të dyshuar lodër)”, njofton policia.

Policia po punon për identifikimin e autorit dhe kapjen e tij.

21 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Foto ilustruese

Mëngjesin e sotëm në kryeqytet është grabitur një pikë bastesh. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 8:00, ku një person i maskuar ka grabitur “loton” në rrugën “Irfan Tomini”.

Mësohet se grabitësi ka marrë një sasi prej 50 mijë lekësh nën kërcënimin e një arme lodër.

“Më datë 21.05.2018, rreth orës 08:10 në rrugën “Irfan Tomini”, në një pikë bastesh, një person i maskuar ( ende i paidentifikuar) ka marrë një sasi prej 50 mijë lekësh nën kërcënimin e një arme të ngjashme me pistoletë (të dyshuar lodër)”, njofton policia.

Policia po punon për identifikimin e autorit dhe kapjen e tij.

21 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tiranë, grabitet me pistoletë lodër një pikë bastesh Tiranë, grabitet me pistoletë lodër një pikë basteshRating: 5.0
To Top