Home / Jeta / Shtatë vëllezërit shqiptarë që s’e humbën traditën, Viti i Ri i gjeti më të bashkuar se kurrë
1

Shtatë vëllezërit shqiptarë që s’e humbën traditën, Viti i Ri i gjeti më të bashkuar se kurrë

Duket se janë “një armatë” e vërtetë dhe gjithmonë bashkë për të festuar.

Familja e shtatë vëllezërve Geci, që së bashku me nuset e fëmijët bëjnë 81 persona, vazhdojnë të ruajnë traditat e mikpritjes dhe bashkimit familjar, pasi janë më të bashkuar se kurrë.

Këtë vit, ata kanë festuar vetëm pa nënën e tyre, e cila ndërroi jetë pak muaj më parë, por la pas nipërit dhe mbesat e saj.

1
1
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje