Home / Jeta / Shqiptarja martohet me nje zezat. familja i thot ik purdhu bashk me te …
Shqiptarja martohet me nje zezat. familja i thot ik purdhu bashk me te ...

Shqiptarja martohet me nje zezat. familja i thot ik purdhu bashk me te …

Shqiptarja martohet me nje zezat. familja i thot ik purdhu bashk me te ...
Shqiptarja martohet me nje zezat. familja i thot ik purdhu bashk me te …
Shqiptarja martohet me nje zezat. familja i thot ik purdhu bashk me te …
Nje shqiptare ne France u martua me nje Zezak Familja e vajzes nuk e pranon, jo per dicka te keqe po ishte shume i zi edhe mbante ere te keqe, nuk e di cfar pati vajza qe u dashurua tek ai… familja pas nje zenke ja poston ne facebook nje shkrim ” ik purdhu bashk me te ” kjo nuk u mireprit mire, por pritet ne te ardhmen qe cdo gje te kaloj mire.

Kjo nuk eshte here e pare qe behen martesa te tilla po fatkeqesisht kete rast dicka nuk shkoi mire.
Per me shume shiko videon me posht kliko per te pare me shume info.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje