Home / Jeta / Shqiptarja gabimisht publikon te gjitha fotot nudo duke bere dashuri !
Shqiptarja gabimisht publikon te gjitha fotot nudo duke bere dashuri !

Shqiptarja gabimisht publikon te gjitha fotot nudo duke bere dashuri !

Shqiptarja gabimisht publikon te gjitha fotot nudo duke bere dashuri !
Shqiptarja gabimisht publikon te gjitha fotot nudo duke bere dashuri !

Kur nuk di te perdor mire telefonin ndodh edhe dicka e pa pritur.
Ja kesaj here nxjerr ne pamje foto qe i kishte fotografuar ne viber duke ja derguar burrit ne gjermani ( Gruaja 34 vjecare nga KS ) . Pas pak ne menyre automatike pa dashje poston fotot ne facebook te gjitha fotot qe i kishte derguar burri, ku me pas e mer ne telefon i thot burri ” fshij ato foto qe ke nxjerr ne facebook oj qure “.
Meqe ajo nuk dinte per ti fshire kerkoj te fqiu ta ndihmonte, ne ato momente i fshiu dhe filloi te qante, kjo ndodhi e keqe kur nje grua nuk di mire te perdore telefonin. Fatkeqesisht ndodhin edhe rastet te tilla.
Fotot nuk behen publike vetem disa .. kliko me posht per ti pare gjitha fotot!.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje