Jeta

Sherr në një lokal në Klos, plagoset me thikë një person

Një sherr i ndodhur mes dy personave paraditen e sotme, ka përfunduar në plagosje me thikë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10.15 të kësaj të premteje, në qytetin e Klosit.

Në verandën e një lokali në Klos, 28-vjeçari Selami Rami, dhe Gazmir Pisli, rreth 35 vjeç, banues në fshatin Platin-Klos, dyshohet se kanë debatuar me njëri tjetrin.

Në konflikt e sipër Rami ka nxjerrë një thikë që kishte me vete, duke plagosur Pislin.

I dëmtuari pasi ka marrë ndihmën e parë mjekësore në spitalin e Burrelit, është dërguar për ndihmë më të specializuar në Tiranë.

Aktualisht nga ana e policisë vijon puna për kapjen e autorit të plagosjes, si dhe për zbardhjen e detajeve të konfliktit.

8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Një sherr i ndodhur mes dy personave paraditen e sotme, ka përfunduar në plagosje me thikë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10.15 të kësaj të premteje, në qytetin e Klosit.

Në verandën e një lokali në Klos, 28-vjeçari Selami Rami, dhe Gazmir Pisli, rreth 35 vjeç, banues në fshatin Platin-Klos, dyshohet se kanë debatuar me njëri tjetrin.

Në konflikt e sipër Rami ka nxjerrë një thikë që kishte me vete, duke plagosur Pislin.

I dëmtuari pasi ka marrë ndihmën e parë mjekësore në spitalin e Burrelit, është dërguar për ndihmë më të specializuar në Tiranë.

Aktualisht nga ana e policisë vijon puna për kapjen e autorit të plagosjes, si dhe për zbardhjen e detajeve të konfliktit.

8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sherr në një lokal në Klos, plagoset me thikë një person Sherr në një lokal në Klos, plagoset me thikë një personRating: 5.0
To Top