Home / Jeta / Rrëzohet nga kati i 3 dhe thyen pjesë të mëdha të trupit, mesazhi prekës i vëllait: Ju lutem ta shpëtojmë ka dhe një foshnjë 8 muajshe
Auto Draft

Rrëzohet nga kati i 3 dhe thyen pjesë të mëdha të trupit, mesazhi prekës i vëllait: Ju lutem ta shpëtojmë ka dhe një foshnjë 8 muajshe

Auto Draft
Auto Draft

Najada Celsula është rrëzuar nga ballkoni i katit të tretë dhe ka pësuar thyerje në pjesën më të madhe të trupit, në fytyrë, nofulla, hundë, duar e këmbë.
Vëllai i saj ka bërë një apel prekës, ku lutet për ta shpërndarë sa më shumë ngjarjen në mënyrë që Najada të marrë ndihmë e të shpëtojë. Në apel shkruhet se ka nevojë për operacion të specializuar por nuk kanë mundësi ekonomike ta realizojnë pasi nëna është e papunë ndërsa babai u ka vdekur 3 vjet më parë. Sakaq vëllai shkruan se e motra ka dhe një foshnjë 8 muajshme.
“Gjendja e saj eshte shum e rende,ka nevoje per operacione te specializuar por ne nuk kemi mundesi financiare ti perballojme. Jam ne hall te madh qe smund ta ndihmoj motren time. Nena ime eshte e papune dhe babai im ka vdekur 3 vjet me pare. Mos te mjaftonin te gjitha keto motra ime ka dhe nje foshnje 8 muajsh qe ka nevoje per mamane e saj.ju lutem me ndihmoni.Ju lutem bejeni publike qe kush te mundet te na ndihmoj.Jemi ne hall te madh”.
Mesazhi i publikuar nga Ilir Hoxholli:
Ju lutem, ju lutem shperndajeni, urgjente, bashke do ja dalim! Ta shpetojme Najaden! Mesazhi prekes i vellait.
“Motra ime Najada Celsula eshte rrezuar nga ballkoni i katit te trete dhe ka pesuar thyerje ne pjesen me te madhe te trupit fytyre,nofulla,hunde,duar,kembe. Gjendja e saj eshte shum e rende,ka nevoje per operacione te specializuar por ne nuk kemi mundesi financiare ti perballojme. Jam ne hall te madh qe smund ta ndihmoj motren time. Nena ime eshte e papune dhe babai im ka vdekur 3 vjet me pare. Mos te mjaftonin te gjitha keto motra ime ka dhe nje foshnje 8 muajsh qe ka nevoje per mamane e saj.ju lutem me ndihmoni.Ju lutem bejeni publike qe kush te mundet te na ndihmoj.Jemi ne hall te madh.”
Llogaria ne emer te vellait te Najades
Rudin Kujtim Celsula
Raiffeisen Bank
Llogaria në lek: AL06202210 120000000001067982
Nr cel : 0695741459

Auto Draft
Auto Draft
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje