Jeta

Rama tregon ndryshimin e molit në Liqenin Artificial (Foto)

Kryeministri Edi Rama uroi një ditë të mbarë me disa pamje nga moli në Liqenin e Tiranës. Në postim Rama shkruan se tashmë ai është certifikuar edhe nga “White Flag për” ujin e pastër.

Foto e postuara na ofrojnë një pamje ndryshe dhe mjaft të këndshme të kësaj hapësire.

“Mirëmëngjesi dhe me këto pamje nga hapësirat e transformuara të molit në Liqenin e Tiranës, i certifikuar tanimë edhe për ujë të pastër nga ‘White Flag’, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

1 of 5

9 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Kryeministri Edi Rama uroi një ditë të mbarë me disa pamje nga moli në Liqenin e Tiranës. Në postim Rama shkruan se tashmë ai është certifikuar edhe nga “White Flag për” ujin e pastër.

Foto e postuara na ofrojnë një pamje ndryshe dhe mjaft të këndshme të kësaj hapësire.

“Mirëmëngjesi dhe me këto pamje nga hapësirat e transformuara të molit në Liqenin e Tiranës, i certifikuar tanimë edhe për ujë të pastër nga ‘White Flag’, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

1 of 59 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rama tregon ndryshimin e molit në Liqenin Artificial (Foto) Rama tregon ndryshimin e molit në Liqenin Artificial (Foto)Rating: 5.0
To Top