Home / Jeta / Punimet në kabina, disa zona në Tiranë sot pa energji

Punimet në kabina, disa zona në Tiranë sot pa energji

OSHEE njofton se gjatë ditës së sotme do të mungojë energjia elektrike në disa zona në kryeqytet për shkak të punimeve në kabina. Sipas OSHEE do të stakohet energjia në këto zona:

Kabinat “Zef Jubani 2” dhe “Tirana e Re 2”
Ora 10:00-12:00

Zona: pjeserisht rrugët “Zef Jubani”, “Margarita Tutulani”, “Gjin Kuqali” dhe “Sulejman Delvina”, pranë Stadiumit “Selman Stermasi”

Kabina “Hoxholli”
Ora 10:00-12:00
Zona: pjesërisht rrugët “Dalip Zavalani” dhe “Petro Nini Luarasi”

Kabina “Veri”
Ora 11:00-13:00
Zona Shëngjergj pjesërisht

Kabinat K1 dhe K2
Ora 09:00-14:00
Zona pa energji: Kamzë pjeserisht

14 gusht 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje