Home / Jeta / Publikohen fotot, kush është vogëlushja shqiptare që u shqye nga pitbullët në Itali?
Auto Draft

Publikohen fotot, kush është vogëlushja shqiptare që u shqye nga pitbullët në Itali?

Auto Draft
Auto Draft

Ishte vetëm 13 muajshe dhe ditën e diel humbi jetën në mënyrë tragjike në Itali, pasi pitbullët që prindërit mbanin në shtëpi, e bënë copa-copa.
Kanë qenë fqinjët ata që kanë dëgjuar vogëlushen të qajë e të ulërasë dhe si rrjedhojë kanë vënë alarmin e kanë telefonuar si policinë, edhe ambulancës. Edhe pse karabinierët kanë mbërritur në kohë, nuk kanë mundur ta shpëtojnë Egin, pasi reagimi i dy qenve nuk ka lejuar askënd që të shpëtojë të voglën nga goja e tyre, edhe pse tentativat për të mbajtur në jetë një vjeçaren, ishin të shumta.
Gjyshi arriti të shpëtojë, ndërsa e Egi Zikaj mbylli sytë në mënyrë të tmerrshme një herë e përgjithmonë. Prindërit e Egit të vogël ndodheshin në Gjermani për të punuar, ndërsa Egi ishte nën kujdesin e gjyshit të moshuar.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje