Jeta

Pogradec, 40-vjeçarja gjendet e plagosur rëndë në anë të rrugës

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje rreth orës 5:20 në aksin Pogradec-Korçë, në vendin e quajtur “Lapidari i Petrushës”. Sipas policisë, një 40-vjeçare është gjetur në anë të rrugës me dëmtime në trup.

Dyshohet se pas aksidentit, drejtuesi i automjetit është larguar nga vendngjarja. Qytetarja është transportuar në Spitalin e Pogradecit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa gjendja e saj raportohet e rëndë.

Një grup hetimor është ngritur për të zbuluar rrethanat e ngjarjes, e sigurisht për identifikimin dhe kapjen e autorit.

7 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje rreth orës 5:20 në aksin Pogradec-Korçë, në vendin e quajtur “Lapidari i Petrushës”. Sipas policisë, një 40-vjeçare është gjetur në anë të rrugës me dëmtime në trup.

Dyshohet se pas aksidentit, drejtuesi i automjetit është larguar nga vendngjarja. Qytetarja është transportuar në Spitalin e Pogradecit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa gjendja e saj raportohet e rëndë.

Një grup hetimor është ngritur për të zbuluar rrethanat e ngjarjes, e sigurisht për identifikimin dhe kapjen e autorit.

7 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pogradec, 40-vjeçarja gjendet e plagosur rëndë në anë të rrugës Pogradec, 40-vjeçarja gjendet e plagosur rëndë në anë të rrugësRating: 5.0
To Top