Jeta

Plagosi me thikë 35-vjeçarin, kapet autori i dyshuar

Arrestohet nga policia Selami Rami, i cili paraditen e sotme, pas një konflikti në një lokal në Klos, plagosi me thikë një person.

28-vjeçari u arrestua nga policia pak pas mesditës së sotme, si autori i dyshuar i plagosjes së Gazmir Pislit 35 vjeç.

Rami akuzohet se pas konfliktit në verandën e një lokali në Klos, goditi me thikë 35-vjeçarin.

I dyshuari për plagosjen, me banim në fshatin Patin. u kap në afërsi të fshatit Pleshë, Klos, duke u shoqëruar më tej në polici, ku dhe do të merret në pyetje.

Konflikti dyshohet të ketë ndodhur për motive të çastit. Sakaq në cilësinë e provës materiale u sekuestruar thika e përdorur nga i dyshuari.

8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Arrestohet nga policia Selami Rami, i cili paraditen e sotme, pas një konflikti në një lokal në Klos, plagosi me thikë një person.

28-vjeçari u arrestua nga policia pak pas mesditës së sotme, si autori i dyshuar i plagosjes së Gazmir Pislit 35 vjeç.

Rami akuzohet se pas konfliktit në verandën e një lokali në Klos, goditi me thikë 35-vjeçarin.

I dyshuari për plagosjen, me banim në fshatin Patin. u kap në afërsi të fshatit Pleshë, Klos, duke u shoqëruar më tej në polici, ku dhe do të merret në pyetje.

Konflikti dyshohet të ketë ndodhur për motive të çastit. Sakaq në cilësinë e provës materiale u sekuestruar thika e përdorur nga i dyshuari.

8 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Plagosi me thikë 35-vjeçarin, kapet autori i dyshuar Plagosi me thikë 35-vjeçarin, kapet autori i dyshuarRating: 5.0
To Top