Home / Jeta / Nëna e tre fëmijëve tregon ushtrimet që nevojiten për t’u rikthyer në formë pas lindjes
Nëna e tre fëmijëve tregon ushtrimet që nevojiten për t’u rikthyer në formë pas lindjes

Nëna e tre fëmijëve tregon ushtrimet që nevojiten për t’u rikthyer në formë pas lindjes

Kur lindni fëmijë, normalisht se nuk keni më aq shumë kohë sa për të shkuar rregullisht në palestër.

Por, të gjitha nënat e reja dëshirojnë që t’i rikthejnë format trupore sa më shpejt që të jetë e mundur, transmeton Telegrafi.

Nëna e tre fëmijëve tregon ushtrimet që nevojiten për t’u rikthyer në formë pas lindjes
Nëna e tre fëmijëve tregon ushtrimet që nevojiten për t’u rikthyer në formë pas lindjes

Një anketim i fundit ka treguar se përafërsisht 60 për qind të nënave me fëmijë 1-2 vjeçar ende bartin kile të tepërta.

Nëse nuk dëshironi të bëheni pjesë e këtyre statistikave, atëherë mund të filloni të ushtroni në shtëpinë tuaj, e gjithashtu ta nxisni edhe beben të merret me ushtrime.

Olga Baykina është nënë e tre fëmijëve, ndërsa ka ndarë me publikun disa lëvizje të cilat jo vetëm se ju ndihmojnë të digjni shumë kalori, por edhe të shpenzoni kohë argëtuese me beben.

Squat

‘Lunge’përpara

‘Lunge’ anash

‘Plies’

Ushtrime të barkut duke e mbajtur beben në këmbë

Ushtrimin ‘Plank’

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje