Jeta

Në Shkodër peshku shitet në rrugë mes insekteve (Video)

Insekte nga më ta ndryshme, i ekspozuar totalisht ndaj pluhurit, krapi në Shkodër shitet në rrugë si i freskët.

Fiks Fare transmetoi një video mbrëmjen e sotme, ku duken qartë kushtet skandaloze në të cilat tregtohet peshku në Shkodër.

“Shes krap dhe qefull. Krapi është 6 mijë lekë kilogrami, ndërsa qefulli 4 mijë”, thotë shitësi.

8 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Insekte nga më ta ndryshme, i ekspozuar totalisht ndaj pluhurit, krapi në Shkodër shitet në rrugë si i freskët.

Fiks Fare transmetoi një video mbrëmjen e sotme, ku duken qartë kushtet skandaloze në të cilat tregtohet peshku në Shkodër.

“Shes krap dhe qefull. Krapi është 6 mijë lekë kilogrami, ndërsa qefulli 4 mijë”, thotë shitësi.

8 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në Shkodër peshku shitet në rrugë mes insekteve (Video) Në Shkodër peshku shitet në rrugë mes insekteve (Video)Rating: 5.0
To Top