Jeta

Mendoi se mori dhuratë nga i dashuri: Kur e hapi kutinë bërtiti deri në qiell, tmerr! (VIDEO)

Auto Draft
Loading...

Auto Draft

Një djalë i ri, mashtroi vajzën, dhe veprimi i tij ishte krejtësisht i pazakontë.
Dikush tjetër me siguri se do të ngurronte ta bënte, por ai veproi i qetë duke e përgatitur mirë “befasinë” për të dashurën e tij, shkruan gazetametro.net.

Ai i tha të dashurës se i kishte blerë një dhuratë, dhe i dha asaj një kuti në formë zemre. Kur ajo e hapi, bërtiti me zë të lartë.

Nga kutia e mbushur me buburrecat, insektet mbushën veturën. Vajza ishte e frikësuar, ndërsa djali qeshte derisa e kishte mbyllur veturën nga brenda.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mendoi se mori dhuratë nga i dashuri: Kur e hapi kutinë bërtiti deri në qiell, tmerr! (VIDEO) Mendoi se mori dhuratë nga i dashuri: Kur e hapi kutinë bërtiti deri në qiell, tmerr! (VIDEO)Rating: 5.0
To Top