Home / Jeta / Loja me thikë gjatë seksit i shkaktoi vdekjen kësaj vajze

Loja me thikë gjatë seksit i shkaktoi vdekjen kësaj vajze

Një burrë u dënua me 6 vjet burg pasi u shpall fajtor pasi goditi me thikë një grua gjatë “aktivitetit të çuditshëm seksual”, të cilat çuan në vdekjen e saj.

Jason Gaskell, 24 vjeç, nga Mildane, Hull, ndërpreu arterjen karotide të Laura Huteson dhe venat jugore me një thikë, ndërsa kishte marrëdhënie seksuale me 21 vjeçaren në shtëpinë e tij në Hull më 27 shkurt. Ai u deklarua fajtor me një akuzë për vrasje.

Gjatë dënimit, gjyqtari Jeremy Richardson tha: “Në terma të thjeshtë ju vratë në mënyrë të paligjshme një grua me të cilën keni pasur marrëdhënie seksuale duke e goditur atë përmes qafës gjatë aktivitetit seksual të dhunshëm dhe të sadomazokist”.

“Rreziku i goditjes së viktimës ishte i dukshëm dhe kjo ndodhi. Ju keni marrë atë rrezik me vetëdije dhe me dashje dhe keni paguar një çmim të tmerrshëm. Çmimi i paguar, nga Laura Huteson, ishte pafundësisht më i madh. Ajo ka vdekur.”

Gjatë gjykimit, Sheffield Crown Court dëgjoi se si çifti, i cili ishte takuar vetëm atë ditë, kishte pirë vodka dhe kanë përdorur kokainë.

Ai u deklarua fajtor për një akuzë për vrasje në një seancë muajin e kaluar.

Prokurori Nicholas Lumley QC tha: “Me lutjen e tij ai kishte pranuar që ai qëllimisht mbajti një thikë në qafën e saj gjatë marrëdhënieve seksuale.

Nëna e Hutesonit tha se ajo ndihej “bosh” dhe nuk ishte në gjendje të hante ose të flejë.

“Ajo nuk e meritonte të vdiste. Ai [Gaskell] na ka shkatërruar të gjithëve”.

Në një letër drejtuar gjyqtarit, Gaskell tha: “Unë e di, fjalët nuk mund ta sjellin Laurën përsëri, por unë ofroj faljen më të thellë dhe jam përgjegjës për ngjarjet që çuan në këto rrethana të tmerrshme”.

The post Loja me thikë gjatë seksit i shkaktoi vdekjen kësaj vajze appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje