Home / Jeta / Ky është çifti shqiptar që humbi jetën në Greqi, mrekullia me vajzën e tyre 2-vjeçare

Ky është çifti shqiptar që humbi jetën në Greqi, mrekullia me vajzën e tyre 2-vjeçare

Një lajm mjaft tragjik ishte ai i tre ditëve më parë, ku një çift shqiptarësh humbën jetën në një aksident rrugor në Greqi.

Mediat greke kanë zbuluar identitetin e të ndjerëve. Jani Shkurti 35 vjeç dhe bashkëshortja e tij nga fshati Dorez i Librazhdit, 25-vjeçarja Vasilika Alija, u aksidentuan në aksin rural Xorterou–Koimisis në Seres të Greqisë.

Drejtuesi i automjetit humbi kontrollit, dhe makina përfundoi duke u përplasur me barrierat metalike anë rrugës. Cifti gjeti vdekjen e menjëhershme ndërsa ishte një mrekulli e bukur, që vogëlushja e tyre, vetëm 2 vjeç, i mbijetoi të përplasurës duke marrë plagë të lehta.

Çifti jetonte prej shumë kohësh në Kimis të Greqisë, dhe punonin në një stan.

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje