Home / Jeta / Krishtlindje ne shtëpinë e Inva Mulës!

Krishtlindje ne shtëpinë e Inva Mulës!

Krishtlindje ne shtëpinë e Inva Mulës! – E ftuar sot ne studio sopranoja e madhe Inva Mula dhe vajza e saj, Nina Ramadani, së bashku në një rrëfim për festat e fundvitit, por edhe për marrëdhënien e tyre nënë e bijë. Gjatë bisedës na shoqëroi edhe i ftuari special, Inva Mula dhe Nina Mula.
Me interesante ishte hyrja ne fillimin e emisionin qe qeni i Nina Mula nuk ndalonte fare ku me pas e moren ne krahe sepse nuk ndalonte. si cdo here komplimentet nga Rudia. Shikoni me posht gjithe videon me shume kenaqesi.
Video e plote mund ta shikoni pasi te klikoni posht…

 
VIDEO LINKU

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje